Zajęcia dodatkowe- II semestr

Środa, 02 Styczeń 2019 22:14 Wpisany przez Anna Piekarska


Pomoc psychologiczno-pedagogiczna uczniom zdolnym i mającym trudności w nauce w roku szkolnym 2018/19 - II semestr

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców do zapoznania sie z harmonogramem zajęć

 

Dzień tygodnia

Rodzaj zajęć

Klasa

Czas

Ilość uczniów

Nauczyciel prowadzący zajęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek

 

 

 

 

 

zajęcia dydaktyczno-wyr. z matematyki

V

7 lekcja

7

M. Knapińska

zajęcia dydaktyczno-wyr. z eduk. wczesnoszkolnej

I

5 lekcja

1

K. Osak

zajęcia logopedyczne

I

5 lekcja

1

E. Czubak

zajęcia opiekuńcze

I-III

5-6 lekcja

4-15

J. Paszkowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

V

7 lekcja

2

J. Paszkowska

zajęcia przygotowujące do egzam. (do IV 2019r.)

VIII

7 lekcja

21

E. Jurkowska

koło teatralne / zaj.dyd.-wyr.z j.polskiego

IV

6 lekcja

12

E. Jurkowska

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

 

 

 

 

 

zajęcia dydaktyczno-wyr. z matematyki

VI

6 lekcja

4

M. Knapińska

zajęcia dyd.-wyr. z eduk. wczesnoszkolnej

III

5 lekcja

7

B. Spozowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

I

6 lek.-30min.

1

K. Osak

zajęcia dodatkowe z matematyki

II

5 lekcja

8

E. Czubak

rewalidacja indywidualna

III a

7 lekcja

1

J. Paszkowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

II

6 lekcja

1

J. Paszkowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

I

3 lekcja

1

J. Paszkowska

 

 

 

 

 

Środa

rewalidacja indywidualna

III b

7 lekcja

1

J. Paszkowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

II

5 lekcja

1

J. Paszkowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

III

6 lekcja

2

J. Paszkowska

zajęcia rozwijające zainteresowania

IV-VI

7 lekcja

9

J. Odrzygóźdź

 

zajęcia rozwijające zaint. - koło plastyczne

IV-VII

8 lekcja

6

J. Odrzygóźdź

 

zajęcia ortograf.-wyrów. z j. polskiego

VII

8 lekcja

5

E. Jurkowska

 

Czwartek

 

 

 

 

Czwartek

zajęcia dyd.-wyr. z eduk. wczesnoszkolnej

I

5 lekcja

7

W. Korycińska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

I

5 lek.-30min.

1

K. Osak

zaj. z j. niem.-przygot. do egzaminu( doraźnie, do kwietnia 2019r.)

III a, III b

7 lekcja

5

A. Piekarska

zajęcia opiekuńcze

I-III

5 lekcja

8

J. Paszkowska

rewalidacja indywidualna

III a, III b

6-7

lekcja

1

1

J. Paszkowska

zajęcia rozwijające z edukacji wczesnoszkoln.

III

5 lekcja

7

B. Spozowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

0

1 lekcja

2

J. Paszkowska

 

 

 

 

Piątek

zajęcia dydakt.-wyrówn. z j. polskiego

V-VI

7 lekcja

7

J. Grochowska

zajęcia dyd.-wyr. z biologii i chemii

III a, III b

8 lekcja

wg potrzeb

B. Niewęgłowska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

0

1 lekcja

2

J. Paszkowska

zajęcia rekreacyjno-sportowe

V-VII

7 lekcja

15

T. Odrzygóźdź

zajęcia rozwijające z matematyki

VII

7 lekcja

13

H. Uss

Sobota

zaj. przygot. do egzam. z historii ( doraźnie, do kwietnia 2019 r.)

III a, III b

9.30-11.00

10

G. Karpiński

Drukuj