Ostatnio dodane:

Wycieczka do Warszawy

„5 złotych minut…ratujących życie. Wielki Finał, czyli zabawa na 112” - niezapomniana wycieczka do WarszawyW dniu 6 grudnia 18 uczniów z klasy IV – VI i  I a gimnazjum wraz z opiekunami: Elżbietą Jurkowską i Mirosławą Knapińską wzięło udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy.
Wizytę w stolicy rozpoczęto od pobytu w Centrum Handlowym „Promenada”. Uczniowie mięli tam  okazję zobaczyć świąteczną dekorację, wystroje ekskluzywnych sklepów, podpatrywano jazdę na  sztucznym lodowisku młodych warszawiaków.  W kinie 3D Ciemna City z przyjemnością obejrzeli film „Zaplątani”, oparty na motywach baśni braci Grimm.
Następnie uczniowie udali się na główną atrakcję do Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki na Wielki Koncert Galowy organizowany przez Fundację „Prometeusz” pod hasłem:
” 5 złotych minut ratujących życie, czyli zabawa na 112. Impreza stanowiła zwieńczenie prowadzonego przez fundację cyklu szkoleń ratownictwa medycznego dla młodzieży szkolnej. Wybrani uczniowie mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym  w wypadkach.
Spotkanie prowadzili: Krzysztof Skiba i Krystyna Goliasz. W wielkim przedsięwzięciu wzięły udział  gwiazdy estrady. Uczestnicy wysłuchali piosenek w wykonaniu zespołów:” Big Day”, ”Big Cyc”, „Centrum Uśmiechu”, ”Czerwono – Czarni” . Atrakcją dla zebranych były występy: Mariny i zespołu „Volver”. Publiczność wspaniale bawiła się przy  występach  tych wykonawców. W dalszej części koncertu zaprezentowano  ciekawe układy  taneczne w wykonaniu formacji tanecznej ”Flex”.

Wiele też emocji wywołał duet cyrkowy ”Cirus Show”, wykonując skomplikowane i niesamowite akrobacje. Kolejną atrakcją było pojawienie się znanego iluzjonisty Macieja Pola, który bawił wszystkich nieprawdopodobnymi magicznymi sztuczkami. Na zakończenie odbyło się spotkanie z prawdziwym św. Mikołajem, który obdarzył zebranych zjawiskowym pokazem  laserowych świateł – „Laserowy Show”.
Niezapomnianą  atrakcją tego wyjątkowego  wieczoru było obejrzenie świątecznych dekoracji Warszawy. Wszyscy uczestnicy wyjazdu deklarowali swój udział w koncercie w następnym  2011 roku.

Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2019

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.