Ostatnio dodane:

Rusza projekt - Wyższa jakość nauczania w Gminie Radzyń Podlaski

Już od 18 września 2017r. rozpoczyna się w naszej szkole realizacja projektu pt:" Wyższa jakość nauczania w Gminie Radzyń Podlaski". Uczniowie będą uczestniczyć w dodatkowych zajęciach wyrównawczych oraz rozwijających zainteresowania. Poniżej zamieszczamy plan zajęć.

 

 

Plan zajęć dodatkowych realizowanych

w okresie 18.09.2017r. - 31.01.2018r.

 

Lp.

Dzień tygodnia

Czas trwania zajęć/lekcja

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Numer sali

1.

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek

6-7 lekcja

zaj.wyr. z matematyki

IV

B. Petruk

8SP

2.

6-7 lekcja

j. angielski

I-III

A. Piekarska

5 SP

3.

13.40-15.10

zaj.wyr. z matematyki

V

M. Knapińska

7 SP

4.

14.25-15.10

Mistrzowie kodowania

IIIa, IIIb

G. Karpiński

5

5.

14.25-15.10

zaj.wyr. z matematyki

IIIa, IIIb

H. Uss

4

6.

14.25-15.10

zaj.wyr. z fizyki

IIIa,IIIb

H. Koncerewicz

2

7.

14.25-15.10

zaj.wyr. z chemii

IIa, IIb

B. Niewegłowska

10

8.

14.25-15.10

j. angielski

II- III gimnazjum

J. Łuba-Kopacz

9

9.

 

 

 

 

 

Wtorek

13.40-15.10

j.angielski

IV-VII

A. Piekarska

8

10.

13.40-15.10

Mistrzowie kodowania

VII

G. Karpiński

5

11.

14.25-15.10

Matematyka na 6+

II-III gimn.

H. Uss

4

12.

14.25-15.10

j. angielski

II- III

Gimnazjum

J. Łuba-Kopacz

9

13.

14.25-15.10

zaj.wyr. z chemii

IIa, IIb

B. Niewegłowska

10

14.

14.25-15.10

zaj.wyr. z fizyki

IIIa, IIIb

H. Koncerewicz

2

15.

 

 

 

 

 

 

Środa

 

 

 

 

13.40-15.10

zaj.wyr. z j.angielskiego

IIIa, IIIb

J. Łuba-Kopacz

9

16.

12.50-14.25

Mali badacze

V

M. Knapińska

7 SP

17.

13.40-14.25

zaj.wyr. z matematyki

IIIa,IIIb

H. Uss

4

18.

13.40-15.10

zaj.wyr. z chemii

IIIa,IIIb

H. Koncerewicz

2

19.

11.45-13.35

Mali badacze

 

III

W. Korycińska

3

20.

11.45-13.35

Mistrzowie kodowania

II -III

B. Spozowska

5 gimn.

21.

11.45-12.30

zaj.wyr. z matematyki

I

E. Czubak

5

22.

13.40-15.10

zaj.wyr.z matematyki

VI-VII

B. Petruk

8 SP

23.

13.40-15.10

zaj.wyr. z biologii

IIIa,IIIb

B. Niewęgłowska

10

24.

Czwartek

13.40-14.25

Matematyka na 6+

II-III gimn.

H. Uss

4

25.

13.40-15.10

zaj.wyr. z

fizyki

IIa, IIb

H.

Koncerewicz

2

26.

12.50-13.35

zaj.wyr.z matematyki

III

W. Korycińska

3

27.

12.50-13.35

zaj.wyr. z matematyki

II

B. Spozowska

4

28.

13.40-15.10

zaj.wyr.z j.angielskiego

IIa, IIb

J. Łuba-Kopacz

9

29.

13.40 -15.10

zaj.wyr.z matematyki

IIa, IIb

B. Petruk

4

30.

13.40 -15.10

Eureka

II-III gimnazjum

B. Niewęgłowska

10

31.

Piątek

14.25-15.10

Mistrzowie kodowania

IIIa, IIIb

G. Karpiński

5

32.

13.40-15.10

zaj.wyr.z biologii

IIa, IIb

B. Niewęgłowska

10

33.

Piątek (poza projektem) 11.45-12.30 Zaj. rozwijające zdolności uczniów II B. Spozowska 4 SP



Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2017

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.