Ostatnio dodane:

Freestylowe show w wykonaniu " Lotara"

13 stycznia naszą szkołę odwiedził Lotar- Mateusz Odrzygóźdź- Mistrz Vodafone Europe 2014. Były uczeń naszej szkoły jest ambasadorem freestyle football na afrykańskiej wyspie Mauritius, gdzie promował Freestyle oraz Street Soccer. Mateusz jest uznany za jednego z najbardziej stylowych freestylerów na świecie.

Podczas spotkania opowiadał o swojej pasji, sekretach treningu oraz realizacji życiowych celów. Na koniec zaprezentował freestylowe show, uczył podstawowych tricków oraz przeprowadził rozgrywki panna 1vs1.

Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2018

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.