Ostatnio dodane:

XIII Piknik integracyjny za nami

10 czerwca 2014 roku odbył się XIII Piknik Integracyjny "Rośniemy razem". Zaproszeni goście potwierdzili, że 13 wcale nie musi być pechowa, ... no i mieli rację. Goście dopisali, pogoda była wymarzona, a atrakcje przygotowane w tym roku przeniosły nas chociaż na krótką chwilę w świat dzieciństwa. Każdy przecież lubił będąc dzieckiem robić bańki mydlane lub zjeść watę cukrową na dorocznym odpuście lub w cyrku. Tego rodzaju atrakcje towarzyszyły tegorocznemu spotkaniu podopiecznych z okolicznych placówek szkolno-wychowawczych, absolwentów i uczniów naszej szkoły. Wszystkich zebranych przywitał Pan Dyrektor Andrzej Prokopiuk, dziękując za obecność, wspólne spotkanie oraz wspieranie imprezy przez wiele zakładów, organizacji i osób prywatnych, które angażują się zawsze w przygotowanie pikniku. Następnie głos zabrali zaproszeni goście:  Wójt Gminy Radzyń Podl. p. Wiesław Mazurek i Przewodniczący Rady Gminy Radzyń Podlaski p. Janusz Golec oraz Prezes Oddziału Powiatowego ZNP p. Andrzej Niewęgłowski wyrażając uznanie za wspaniałą ideę pikniku, chęć pomocy i intergację, która daje wszystkim dużo radości i sprawia, że w tym dniu wiele osób się uśmiecha. Przybyli na uroczystość sponsorzy otrzymali pamiątkowe statuetki Przyjaciela Pikniku oraz podziękowania.  Póżniej wszyscy mogli obejrzeć występy pana Ireneusza Łopuckiego, który zaprezentował animacje z wykorzystaniem baniek mydlanych od tych małych, okrągłych po duże przybierające różne formy. Chętni uczestnicy mogli samodzielnie przekonać się o tym, że robienie takich baniek to niełatwa sztuka.

 

Kolejną umiejętnością zaprezentowaną publiczności było konstruowanie przeróżnych modeli ze specjalnych baloników. Każdy uczestnik mógł złożyć specjalne zamówienie i otrzymać np. balonowy kwiatek, żyrafę, pieska, kotka czy też lalkę. Kolejka chętnych ustawiła się również po watę cukrową do stoiska pana Adama Króla, który wszystkim gościom osłodził czas zabawy. Piękna pogoda umożliwiła zabawę na świeżym powietrzu oraz rysowanie kolorową kredą na placu szkolnym. Siły do zabawy dodawała również tradycyjna gorąca kiełbaska oraz słodki poczęstunek przygotowany dla uczestników na stołówce szkolnej. Dodatkową atrakcję stanowiła loteria fantowa, w której uczestnicy losowali gadżety nadesłane przez znane i lubiane gwiazdy sportu, filmu, muzyki i kabaretu. Imprezę przygotowali nauczyciele: Jolanta Paszkowska, Małgorzata Czech, Halina Uss, Monika Płodzień, Anna Piekarska, Barbara Petruk, Ewa Rola, Grzegorz Niewęgłowski. W organizację pikniku włączyła się również liczna grupa ochotników ze Szkolnego Klubu Wolontariatu "Promyk", która solidnie wywiązała się ze swoich zadań.

Organizatorzy Pikniku Integracyjnego „Rośniemy razem” składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły, życzliwość i współpracę, jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym sponsorom imprezy:

  • AESCULAP CHIFA Spółka z.o.o. z Nowego Tomyśla – B|Braun w Radzyniu Podlaskim

  • Międzyzakładowa Organizacja NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Radzyniu Podlaskim

  • Oddział Powiatowy ZNP w Radzyniu Podlaskim

  • p. Wiesław Mazurek Wójt Gminy Radzyń Podlaski

  • p. Grochowski Krzysztof „Kris-Auto”

  • pp. Mirosław i Mariusz Bober Domy Drewniane „Bartek”

  • p. Paweł Olejniczak Hurtownia okien i drzwi „Vobos”

  • p. Jacek Warowny „Agro-Tech”

  • pp. Waldemar Wetoszka i Sławomir Górny Stacja Paliw „Orzeł” s.c.

  • pp. Anna i Mariusz Piekarscy

 

 

 

Drukuj PDF

Powrót do góry

Stopka

Zsbiala.org | Strona administrowana przez Grzegorza Karpińskiego

Publikowanie zamieszczonych materiałów bez podania źródła zabronione.

Zespół Szkół w Białej | Biała 30 | 21-300 Radzyń Podlaski

Tel/fax 83 352 83 29

Copyright © 2019

Template by Joomla 2.5 Templates & Zespół Szkół w Białej.